layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Rzeszów: 6. PKO Bieg Niepodległości

rzeszow bieg niepodleglosciRZESZÓW: 6. PKO BIEG NIEPODLEGŁOŚCI. W sobotę 11 listopada o godz. 11.11 przy C.H. Plaza odbędzie się 6. PKO Bieg Niepodległości. To wyjątkowy bieg, w którym na starcie biegacze utworzą „żywą flagę” aby w ten sposób uczcić 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości.

Zapraszamy serdecznie biegaczy wraz z rodzinami oraz kibiców do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Udział w biegu to niezwykły sposób obchodzenia Święta Niepodległości na sportowo, ale również doskonała okazja do sprawdzenia swoich możliwości na dystansie Rzeszowskiej Dyszki.

Nowością w tym roku będzie bieg z flagą o długości 25m. W związku z tym poszukujemy chętnych 25 osób, którzy przebiegną trasę 10km trzymając wspólnie dużą flagę Polski. Osoby te będą zwolnione z opłaty startowej i będą biegły w tempie około 1:00h-1:15h.

Podczas 6. PKO Biegu Niepodległości w Rzeszowie odbędzie się charytatywna akcja biegowa „biegnę dla Michała”. Dziesięcioletni chłopiec choruje na mózgowe porażenie dziecięce i porusza się na wózku inwalidzkim, będąc podopiecznym Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. Zebrane podczas akcji pieniądze będą przeznaczone na specjalistyczną operację podwichniętego stawu biodrowego.

„Aby pomóc, wystarczy przypiąć do koszulki identyfikator akcji - kartkę z napisem „biegnę dla Michała”, a Fundacja PKO Banku Polskiego za zaangażowanie zawodników przekaże darowiznę na konto organizacji, w której chłopiec jest podopiecznym” – mówi Małgorzata Głębicka, prezes Fundacji PKO Banku Polskiego.

Kartki-identyfikatory akcji „biegnę dla Michała” będzie można odbierać u przedstawicieli PKO Banku Polskiego w biurze zawodów mieszczącym się w rzeszowskim Centrum Handlowym Plaza, w sobotę 10 listopada od godziny 15:00 do 18:00 oraz w dniu biegu, 11 listopada w godzinach 7:30 - 10:30.

http://runrzeszow.pl/6-pko-bieg-niepodleglosci/