layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Jarmark Galicyjski – Smaki Roztocza

narol jarmarkNAROL - JARMARK GALICYJSKI – SMAKI ROZTOCZA. Gminny Ośrodek Kultury w Narolu serdecznie zaprasza na tegoroczną edycję Jarmarku Galicyjskiego – Smaki Roztocza w dniach 12 – 15 lipca 2018 r.

Czterodniowe wydarzenie odbędzie się w Narolu w dniach od 12 do 15 lipca 2018 r.

Organizatorzy w czwartek zapraszają na premierę spektaklu przygotowaną przez Teatr Amatorski „FLORIANUM”.

W piątek 13 lipca odbędzie się konferencja pn. „Dobrodziejstwo Polskich Lasów”. Na kulminację wydarzenia w sobotę przygotowano wiele atrakcji.

Imprezą towarzyszącą Jarmarku będą rozgrywki sportowe piłki nożnej przeprowadzone na narolskim stadionie. Wokół rynku w Narolu odbędzie się wielobarwny Jarmark, który poprowadzi uczestników przez kiermasz rękodzielników, warsztaty ginących zawodów, ryneczek produktów tradycyjnych, pokazy i liczne konkursy kulinarne, nie zabraknie również miasteczka z atrakcjami dla dzieci. To wszystko w jeden dzień, a na scenie muzycznej wystąpi ciekawy zestaw zespołów od folkowych klimatów – Zespół Pieśni i Tańca VAGONAR ze Słowacji, z tym ambitniejszym repertuarem – THE HARPAGANS oraz DZIKIE JABŁKA, po muzykę współczesną i bardziej rozrywkową – DE MONO.

Całe wydarzenie zwieńczy niedzielna rodzinna feta na stadionie sportowym. Tam również odbędzie się turniej piłki nożnej o „Puchar lata 2018”. Na scenie zaprezentują się lokalne zespoły i jako gwiazda wieczoru wystąpi Zespół „BLAYZERS”. Sobotnią i niedzielną noc zwieńczy dyskoteka pod gwiazdami. W ramach wydarzenia odbędzie się również szereg konkursów kulinarnych, m.in. konkurs pn. „Galicyjskie Smaki Wczoraj, Dziś i Jutro” (Kulinarny Puchar Polski) oraz „Spod Galicyjskiej Strzechy” .

Źródło: http://www.podkarpackie.travel.pl