layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

XVIII Światowy Festiwal Polonijnych Zespołów Folklorystycznych

190712 polonusiŚWIATOWY FESTIWAL POLONIJNYCH ZESPOŁÓW FOLKLORYSTYCZNYCH. W dnia 19 - 24 lipca Rzeszów stanie się gospodarzem XVIII Światowego Festiwalu Polonijnych Zespołów Folklorystycznych. Przyjadą 33 zespoły z 11 krajów – w sumie blisko tysiąc osób. Rzeszowian czekają barwne korowody taneczne oraz wokalne popisy. Wydarzeniu towarzyszył będzie Jarmark Podkarpacki pełen rękodzieła i rzemiosła artystycznego.

Czytaj więcej...

Lipiec w Ustrzykach Dolnych

ustrzyki lipiecLIPIEC W USTRZYKACH DOLNYCH. Karpacki Jarmark Turystyczny, Mistrzostwa Europy w NW, spotkania z przyrodą, zawody pożarnicze, zajęcia edukacyjne oraz potańcówki i święta w sołectwach - to tylko niektóre z propozycji jakie dla mieszkańców oraz turystów przygotowała gmina Ustrzyki Dolne.

Czytaj więcej...

XXVIII Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej

lezjask organyLEŻAJSKI FESTIWAL wpisany jest na stałe w kalendarz imprez kulturalnych zarówno regionu, jak i całego kraju. Koncerty odbywają się w poniedziałki w ciągu trzech miesięcy (czerwiec, lipiec, sierpień) w Bazylice OO. Bernardynów na znajdujących się tam bezcennych organach. Organy wraz z Bazyliką i Klasztorem zostały wpisane przez Prezydenta RP na listę Narodowych Pomników Historii.

Czytaj więcej...

Podkarpackie - Pełne Zachwytów [KONKURS FOTOGRAFICZNY]

190507 pelneZACHKONKURS FOTOGRAFICZNY. Przeżyj chwile Pełne Zachwytów w Podkarpackiem. Rozkoszuj się ciszą prastarej puszczy oraz dzikich połonin i zachwyć się rozgwieżdżonym niebem w Bieszczadach. Zwiększ światłoczułość, uchwyć magiczne chwile na fotografiach i dziel się nimi, a może Twoje zdjęcie zostanie nagrodzone i znajdzie się w Albumie Podkarpackie Pełne Zachwytów.

Czytaj więcej...

Astroturystyka w Bieszczadach na zimowe wieczory

171218 gwiazdyASTROTURYSTYKA. Takiego nieba, jakie jest w Bieszczadach można pozazdrościć - naturalnie ciemne, niezanieczyszczone światłem. Ten walor wykorzystują Lutowiska, gdzie powstał największy Park Gwiezdnego Nieba w Polsce, i który przyciąga coraz więcej astroturystów. I choć wieczory są coraz chłodniejsze, to jednak warunki obserwacyjne są doskonałe, dlatego chętnych do spoglądania w rozgwieżdżone bieszczadzkie niebo nie brakuje.

Czytaj więcej...Kalendarz wydarzeń

Lipiec 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4