layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Rzeszów/G2A Arena: Konferencja IT – „Cyber Future”

200915 g2a cf

I edycja CYBER FUTURE, która odbędzie się 20 listopada 2020 r. w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Województwa Podkarpackiego to spotkanie ekspertów branży IT oraz przedsiębiorców, dyrektorów, osoby odpowiedzialne za zarządzanie, marketing, finanse, produkcję czy HR. Wydarzenie to przestrzeń, gdzie możliwe jest podjęcie zarówno dyskusji, jak i współpracy z zakresu szeroko rozumianych technologii informatycznych. Program konferencji CYBER FUTURE skupi się na omówieniu roli IT w biznesie. Na części pierwsze zostaną rozłożone problemy takie jak: narzędzia, bezpieczeństwo czy infrastruktura (CRM, ERP, CMS, Cloud) – tak skonstruowany zakres tematyczny sprawia, że Cyber  Future do  doskonałe  miejsce  na  znalezienie  rozwiązań  adekwatnych  do specyficznej działalności biznesowej.

--------

Już od 9 września 2020 r. zapraszamy Państwa do udziału w cyklu wydarzeń online Cyber Future LIVE, które będą poprzedzać I edycję konferencji CYBER FUTURE.

Pierwsza prelekcja online w temacie znaczenia rozwiązań e-commerce w czasie kryzysu covid-19 roku transmitowana będzie ze studia w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego G2A Arena w Jasionce koło Rzeszowa. Chcąc wykorzystać potencjał tego miejsca jego infrastrukturę i możliwości techniczne, które dostosowaliśmy do obecnej sytuacji, jednocześnie utrzymując realizację naszej misji, którą jest transfer wiedzy, inicjowanie dyskusji i spotkania różnych środowisk zapraszamy do udział w wydarzeniu online.

Sklepy internetowe są niewątpliwie najważniejszym i najczęściej stosowanym przez przedsiębiorców narzędziem, które otwiera szeroki dostęp do nieograniczonej liczby potencjalnych klientów. Uruchomienie własnej platformy handlowej w Internecie to zderzenie ze światem oprogramowania, finansów, marketingu, logistyki i kilku innych branż. Czy pomimo pojawienia się bogatej oferty rozwiązań informatycznych wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwami będzie można zweryfikować, które funkcje oprogramowania wpływają na wzrost biznesu?

Szczegóły tutaj.

Miejsce G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Województwa Podkarpackiego w Jasionce