Kalendarz wydarzeń
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Baranowie Sandomierskim zaprasza do udziału w XXVII Ogólnopolskim Festiwalu Folklorystycznej Twórczości Dziecięcej DZIECKO W FOLKLORZE, który odbędzie się w dniach 24 - 25 października br.
To już ponad dwudziestopięcioletnia tradycja, że w pieśniach, muzyce, obrzędach i tańcach z dawnych lat podziwiamy pracę instruktorów z dziećmi i młodzieżą z całej Polski. Są to opowieści o nas, o naszych przodkach i naszej historii. Tradycyjna mowa, strój uroczysty lub codzienny przykuwają uwagę i wprawiają w zdumienie niejedną osobę.
Mamy nadzieję, że tego roku uda nam się spotkać w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Baranowie Sandomierskim by wspólnie po-Folkować, podziwiać się wzajemnie i odkrywać nieznane dotąd tajemnice folkloru.
Wierzymy, że nic nie stanie na przeszkodzie w realizacji tego międzykulturowego spotkania.