layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Roztocze: Festiwal Turystyki Rowerowej „Roztocze bez granic”

200609 rajd rowerowy roztocze bez granicNa przepięknym i bogatym przyrodniczo terenie Roztocza Wschodniego, jednocześnie wciąż jeszcze do końca nie odkrytym, w ciszy i spokoju roztoczańskich lasów i pól, odbywa się Festiwal Turystyki Rowerowej „Roztocze bez granic”. Festiwal rozpocznie się 12. czerwca, w nowej formule, i potrwa aż do 31. sierpnia 2020 r.

Biorąc pod uwagę sytuację epidemiologiczną w kraju, w trosce o bezpieczeństwo uczestników, organizatorzy proponują indywidualne lub rodzinne przejazdy po trasach, które zostały przygotowane na tegoroczną edycję festiwalu.

Będą to:

Roztoczański Rajd Geoturystyczny

Rajd Green Velo po Królestwie Rowerowym Roztocze

Roztoczański Rajd Gwiaździsty

https://www.traseo.pl/trasa/festiwal-turystyki-rowerowej-roztocze-bez-granic-dzien-3-trasa-aa-1,

https://www.traseo.pl/trasa/festiwal-turystyki-rowerowej-roztocze-bez-granic-dzien-3-trasa-2,

https://www.traseo.pl/trasa/festiwal-turystyki-rowerowej-roztocze-bez-granic-dzien-3-trasa-3-1

Każdy, kto zarejestruje się do udziału w Festiwalu, otrzyma specjalny pakiet rowerowych gadżetów. Co dalej? Każdy z uczestników, który zrobi sobie selfie lub nagra filmik w trakcie przejazdu zaproponowanymi trasami, w terminie od 12 czerwca do 31 sierpnia 2020 r., będzie mieć szansę na zdobycie atrakcyjnych akcesoriów rowerowych i nagrody głównej – roweru trekkingowego!

Dodatkowo, przez cały okres trwania Festiwalu – już nie przez 3 dni, a przez ponad 2,5 miesiąca! – będziemy Wam pokazywać za pośrednictwem cyklicznych warsztatów, wykładów, opowieści i pokazów rowerowych online, jak piękne jest Roztocze i Ziemia Lubaczowska, i co warto u nas zobaczyć!

Odpocznij aktywnie! Daj się oczarować dziedzictwu przyrodniczemu i kulturowemu Ziemi Lubaczowskiej! Dołącz do naszej festiwalowej rodziny! Stwórzmy wspólnie symboliczny peleton, który przemierzy szlaki rowerowe w jednym z najpiękniejszych zakątków Polski!

 

Miejsce Roztocze