layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Krosno: "Tak się składa…" - rodzinny konkurs w RCKP

 

10 listopada 2019 (niedziela), godz. 09:30

Organizatorzy zapraszają milusińskich do odkrycia talentów konstrukcyjnych.

Konkurs "Tak się składa…” to doskonała okazja, aby przez zabawę klockami ukazać ukryte talenty początkujących konstruktorów, oderwać ich od wirtualnego świata i zachęcić do twórczego działania.

Do uczestnictwa w konkursie organizatorzy zapraszają rodziny, w tym rodziny zastępcze, z dziećmi w wieku do 14 lat. Wymagane jest, by w drużynie był co najmniej jeden rodzic i dziecko oraz nie więcej niż dwoje dorosłych.

Zadanie konkursowe polega na zbudowaniu z klocków trwałej, przestrzennej konstrukcji według własnego pomysłu: - Chcemy, by konstrukcje były jak najbardziej oryginalne, wymyślone i zaprojektowane przez dzieci, by były owocem dziecięcej wyobraźni oraz pasji - podkreślają organizatorzy.

Zgłoszenia pracy do konkursu należy dokonać poprzez wypełnienie Karty zgłoszenia u organizatorów imprezy. Prace konkursowe powinny zostać dostarczone 10 listopada 2019 roku, w godzinach 9.30-10.00 do Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie (ul. Kolejowa 1).

Prace będą prezentowane tego samego dnia w godzinach 10.30-12.30. W trakcie wystawy jury oceni prace i przyzna nagrody (wyniki około godziny 13.30).

Organizatorami konkursu są Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie oraz firma CyberTech - Cybernetyczne Technologie w Edukacji.

 

Miejsce  RCKP (Krosno, ul. Kolejowa 1)