layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Rzeszów: Crown Shyness, , Mastemey, Psycho Visions - Klub Vinyl

Zapraszamy na metalowe rozpoczęcie wakacji w rzeszowskim Klubie Vinyl. Sobota, 29 czerwca 2019 o 19:00 – 23:00

Zagrają:

Crown Shyness
Crown Shyness - nazwa, która mogła by wskazywać na nieśmiałość i skromność tworzącego zespół kwartetu ? poniekąd delikatnie mija się z prawdą. Chociaż bardziej trafnym sformułowaniem byłoby "nic bardziej mylnego"!
Chaotyczna natura garkotłuka (w połączeniu z ADHD) ?, bezpośredniość i pewność siebie rytmicznego ?, upartość i cięty język basistki ? skrzyżowane z totalitarnymi zapędami lidera ? sprawiają, że skład jest jak supernowa na chwilę przed wybuchem ???
Efektem tej mieszanki jest różnorodność tworzonej i wykonywanej muzyki - od melancholijnych ballad ? do metalowej nawalanki ?
Czy wybuchniemy dostatecznie mocno? ?

Przyjdź na koncert i sam się przekonaj!

Zapraszamy!!! ?‍??????????

youtube.com/channel/UCAHI2O36eO7W2QZMiUIooYA

Overflow Band

Overflow, czyli dawka czystego metalu z domieszką adrenaliny i dobrej zabawy! Dla grupy najważniejsza jest zabawa muzyką, wyrażenie tego co czują oraz przekazanie swojej energii publiczności, która z roku na rok staje się coraz większa.

Zespół powstawał bardzo powoli. Jego początki sięgają 2013 roku, wtedy w głowie frontmana grupy Aksela Ostrowskiego (wokal, gitara rytmiczna) powstał pomysł, lecz dopiero w 2016 po 3 latach szukania odpowiedniego składu Overflow stało się oficjalnie zespołem, a to wszystko dzięki Filipowi Potyrale (gitara prowadząca) oraz Patrykowi Więskowi (gitara basowa), a od 2018 roku Nikoli Hajnas (perkusja). We wrześniu 2016 roku zagrał pierwszy koncert i od tego czasu regularnie koncertuje oraz szlifuje i pracuje nad materiałem na swoje pierwsze wydawnictwo, które zbliża się wielkimi krokami!

https://www.facebook.com/OverflowBandOfficial/

Mastemey
Mastemey to krakowski zespół wykonujący połączenie thrash metalu z elementami groove. Projekt powstał w 2008 z inicjatywy Brody oraz Habsa. Po kilku latach wspólnego grania do zespołu dołączył Kruk oraz Marian. W tym okresie zespół intensywnie koncertował przed takimi zespołami jak: Acid Drinkers, Hunter czy E-Force (ex Voivod). W roku 2017 zespół wydał pierwszy LP nazwany po prostu Vol.1 oraz rozpoczął trasę koncertową
promującą album. W trakcie wyjazdu, zespół odwiedził większość dużych miast w Polsce, m.in. Warszawę, Lublin, Wrocław, Katowice, Łódź i wiele innych. Na początku 2018 roku zespół rusza w mini trasę po Polsce, w tym samym czasie planując wydać swój drugi album. Rok 2019 stoi pod znakiem nowej płyty i trasy koncertowej, na której fragment właśnie was zapraszamy!

Fb: https://www.facebook.com/mastemey/

Nowy Singiel: https://www.youtube.com/watch?v=C69GywmPoHM

2 Singiel 2LP : https://www.youtube.com/watch?v=zoPB3aVXbYk

Teledysk: https://www.youtube.com/watch?v=47sUrBBT744

1 LP : https://www.youtube.com/watch?v=mQgT-I9E2Nk&t=9s

Psycho Visions
Jesteśmy zespołem grającym mocną muzykę w szerokim rozumieniu. Zazwyczaj każdy słuchacz czy recenzent określa to granie inaczej- w wachlarzu od melodyjnego death metalu po awangardowy rock, a jednym z najciekawszych określeń była "muzyka uniwersalna". Sami nastawiamy się na różnorodność grania w warstwie kompozycyjnej, opierając się na mieszance wpływów- od gitar flamenco po perkusyjne rytmu samby, disco czy walca, a wszystko to w metalowo- rockowej stylistyce. Każdy utwór ma swój charakter i elementy składowe- wszystko to ubrane w kompletną sceniczną prezencję.
www.psycho-visions.com

Miejsce Klub Vinyl Aleja Marszałka Piłsudskiego 31, 35-074 Rzeszów