layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Ustrzyki Dolne: Czerwiec w Ustrzykach Dolnych

ustrzyki czerwiecZawody sportowe m.in. Biathlon dla każdego oraz Bieszczadzki Bieg i Marsz Lotników, spotkania kulturalne m.in. Bieszczadzkie lato z książką, festyny, pikniki i koncerty - w Ustrzykach Dolnych lato rozpoczyna się z przytupem. Czas szykować się na wakacje!

Już 1 czerwca zapraszamy całe rodziny na trasy biegowe im. Stanisława Nahajowskiego na Żukowie, odbędą się tam zawody „Biathlon dla każdego”. Udział jest bezpłatny a organizatorzy zapewniają, że jest to sport dla każdego, a ostrą bron zastąpią karabinki laserowe. 5-6 czerwca zapraszamy do Arłamowa na Day Spa.

6 czerwca w Ropience odbędzie się II Gminny Konkurs Poezji i Piosenki Bieszczadzkiej „Bieszczadnik”.

7-8 czerwca to spotkanie z cyklu „Bieszczadzkie lato z książką”, organizowane przez leskie wydawnictwo Bosz, które tym razem odbędzie się również w Ustrzykach Dolnych. Wśród zaproszonych gości: Jerzy Bralczyk, Michał Ogórek, Wojciech Pszoniak, Katarzyna Grochola, Grzegorz Kasdepke, Agnieszka Taborska, Lucyna Kirwil.

8 czerwca w Parku pod Dębami, odbędzie się też Festyn Stowarzyszenia „Promyk Nadziei”.

15 czerwca zapraszamy na doroczny Festyn Szkolny Dwójki, podczas którego odbędzie się loteria fantowa, z której dochód zasili m.in. Fundację św. Mikołaja.
15 czerwca obędzie się również Bieszczadzka Liga Szkolna w pływaniu - III zawody.

16 czerwca zapraszamy na IV Bieszczadzki Bieg i Marsz Lotników - letnia edycja tej popularnej wśród biegaczy imprezy sportowej ściąga na do Ustrzyk najlepszych sportowców.

18 czerwca zapraszamy do Wojtkowej na Piknik Ekologiczny „Aktywni dla Natury” - szkoła w Wojtkowej znana jest ze swojego proekologicznego działania.

19 czerwca w Ustrzyckim Domu Kultury odbędzie się przegląd artystyczny poszczególnych sekcji artystycznych, w tym: plastycznej, gry na pianinie, gry na gitarze. Ta impreza została zaplanowana na ustrzyckim Rynku.

23 czerwca na ustrzycki Rynek zapraszają natomiast seniorzy z imprezą - Serce dla serca. Przegonić zawał.

28 czerwca w UDK zaplanowano koncert finalistów The Voice of Poland.

I na zakończenie 30 czerwca - „Święto pieroga” w Stańkowej - panie z Koła Gospodyń Wiejskich jak zwykle zaskoczą wszystkich uczestników ilością potraw - w tym pierogów.

Oczywiście przez cały czerwiec kino Orzeł, działające przy Ustrzyckim Domu Kultury zaprasza na filmy dla dzieci i dorosłych.

Miejsce Ustrzyki Dolne