layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Mielec: "Koncert dla Kory"

mielec kora"Koncert dla Kory" to piosenki Kory i zespołu MAANAM w wykonaniu solistów i chóru „Akord”. Wydarzenie odbędzie się 14 czerwca o godz. 19 w sali nr 1 Domu Kultury SCK.

Dobrym tłem dla występów niektórych zespołów i solistów jest mniejsza sala koncertowa – „Jedynka” Domu Kultury SCK. To tam odbywają się w ostatnich dwóch latach koncerty piosenki autorskiej, recitale wokalistów, których muzyce duże sale koncertowe nie służą. Gościliśmy na naszych „Jedynkowych” koncertach: Jerzego Mamcarza, Darię Zawiałow, aktorów śpiewających piosenki Cohena, Zespół Muzyki Dawnej ,,Hortus Musicus”, Quintmuse, Jelly Beans, Big Mielec Band i Joannę Aleksandrowicz z muzyką filmową, czy kwartet Michała Szkila.

Kolejny koncert „Jedynkowy” już w czerwcu. Tym razem piosenki legendarnego Maanamu i Kory Jackowskiej wykonają Chór ZNP „Akord” i soliści.

Bilety w cenie 20 zł do nabycia w kasie kina Galaktyka (dni robocze od godziny 12, w soboty i niedziele – godzinę przed seansem kinowym, w środy – kasa nieczynna).

Miejsce Mielec