layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Mielec: stadion otwarty dla szkół i przedszkoli

Wycieczki po stadionie i treningi pokazowe cieszyły się w zakończonym sezonie piłkarskim niezwykłą popularnością zarówno wśród małych jak i tych nieco większych kibiców.

Stadion Miejski w Mielcu odwiedziło prawie 40 wycieczek, 10 grup zorganizowanych uczestniczyło we wspólnych treningach. Czas na wielki finał tegorocznej kampanii „Sport to zdrowie”!

W środę 12 czerwca, w godzinach 10:00-12:00 klub PGE FKS Stal Mielec otwiera stadion i organizuje wielki wspólny trening dla wszystkich tych, którzy nie wzięli udziału w dotychczasowych spotkaniach!

- Zapraszamy również tych, którzy chcieliby odwiedzić Solskiego 1 po raz kolejny! W tym dniu każdy będzie mógł zobaczyć pomieszczenia klubowe, z których na co dzień korzystają piłkarze PGE FKS Stal Mielec, a wszyscy chętni na wspólną aktywność ruchową będą mogli wypróbować swoje umiejętności w zmaganiach treningowych! Zapraszamy! - informuje klub PGE FKS Stal Mielec.

Więcej informacji: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miejsce Mielec