layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Nowa Dęba: Gala Taneczna "Duda Dance

nowadeba taniecSamorządowy Ośrodek Kultury w Nowej Dębie zaprasza na III Galę Taneczną "Duda Dance", która odbędzie się 9 czerwca 2019 r. (niedziela) o godz. 14:30 i 17:00 w sali widowiskowej SOK. Będą to prezentacje taneczne uczestników zajęć prowadzonych w SOK przez p. Marka Dudę i p. Bożenę Pandurę. Wystąpią tancerze w każdej grupie wiekowej – od najmłodszych trzylatków, młodzież i dorośli – „od przedszkola do Opola”. Na prezentacje składać się będą min. cha-cha, jive, samba, walc wiedeński i angielski, bachata, tango. Na scenie zaprezentują się również grupy baletowe oraz cheerleaderki.

ZATAŃCZYMY DLA ADRIANKA - właśnie z takim przesłaniem Mali i Wielcy Tancerze wystąpią podczas III Gali Tanecznej "DUDA DANCE". Z wielką radością dedykujemy galę licząc również na Państwa wsparcie finansowe, tak bardzo potrzebne Adriankowi na leczenie. Swój dar serca będzie można złożyć do skarbonek podczas dwóch gal „DUDA DANCE”.

Więcej o Adrianku można poczytać klikając w link: https://www.siepomaga.pl/adrianek

Zapraszamy na popołudnie pełne artystycznych wrażeń!

Wejściówki w cenie 5 zł do nabycia w kasie SOK od 3 czerwca (poniedziałek) w godz. 14:00-19:00. W pozostałe dni możliwość kupienia biletów w godzinach pracy kasy.

Miejsce Nowa Dęba