layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Sanok: NATURAlnie LAS - misja leśnika i przewodnika - IX Ogólnopolskiego Forum Przewodników Turystycznych

sanok konferencjaZapraszamy na uroczyste rozpoczęcie IX Ogólnopolskiego Forum Przewodników Turystycznych, które odbędzie się 8 lutego w Auli Centrum Sportowo Dydaktycznego PWSZ w Sanoku. Organizatorem tegorocznego Forum jest Oddział i Koło Przewodników PTTK w Sanoku.

W dniu 8 lutego o godzinie 12:30, w Auli Centrum Sportowo Dydaktycznego (budynek E) PWSZ w Sanoku (ul. Mickiewicza 21) odbędzie się IX Ogólnopolskie Forum Przewodników Turystycznych. Organizatorem tegorocznego Forum jest Oddział i Koło Przewodników PTTK w Sanoku.

- Jest to ważne spotkanie, które gromadzi każdego roku przewodników z całego obszaru Polski. Każdorazowo temat konferencji jest inny i poruszane są inne zagadnienia. W roku bieżącym tematem przewodnim jest las a hasło Forum brzmi „NATURAlnie LAS - misja leśnika i przewodnika” - informuje Artur Kowalczyk wiceprzewodniczący Koła Przewodników Beskidzkich, Terenowych i Pilotów Wycieczek przy Oddziale PTTK „Ziemia Sanocka” w Sanoku. - Jest to znakomita okazja do wymiany poglądów i spotkania z przewodnikami z innych regionów Polski. Bardzo gorąco zachęcam koleżanki i kolegów do przybycia na uroczyste rozpoczęcie w strojach przewodnickich.

Program uroczystości:

12:30 - 13:15 - Uroczyste otwarcie IX Ogólnopolskiego Forum Przewodników Turystycznych, wystąpienia zaproszonych gości.
13:15 - 15:15 - Sesja plenarna:
„Historia leśnictwa” – dr Edward Marszałek.
„Współczesne zagadnienia związane z lasami – turystyczne udostępnianie lasu, edukacja, ochrona zasobów przyrody, społeczne i kulturowe funkcje lasu” - mgr inż. Wojciech Jankowski.

WSTĘP WOLNY

Miejsce Sanok