layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Dębica: Koncert Noworoczny 2019

debica koncert noworoczny 2019Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Dębicy, Stowarzyszenie Na Rzecz wspierania Młodych Talentów w Dębicy, Niepubliczna Szkoła Muzyczna II Stopnia w Dębicy przy współudziale finansowym Miasta Dębicy, Powiatu Dębickiego oraz Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy zapraszają na Koncert Noworoczny.Karnawał to czas radości i zabawy. W tym okresie odbywają się różnego rodzaju bale, zabawy, koncerty. Rokrocznie na takie właśnie koncerty zapraszamy wszystkich miłośników muzyki klasycznej i rozrywkowej. Usłyszymy nie tylko przepiękne kolędy i pastorałki, ale również znane wszystkim klasyki i popularne utwory muzyki rozrywkowej.

Zagrają dla nas uczniowie i nauczyciele Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Dębicy, Niepublicznej Szkoły Muzycznej II Stopnia w Dębicy, absolwenci oraz zaproszeni goście, wśród których usłyszymy Alicję Płonkę, Jana Michalaka oraz Pawła Szlachtę. Zagra Orkiestra Symfoniczna pod batutą Ewy Trojan, Orkiestra Smyczkowa prowadzona przez Martę Fortunę, Zespół Instrumentów Dętych pod kierunkiem Andrzeja Korusa. Chór Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Dębicy poprowadzi Alicja Stasiowska-Piwowar.

Koncert poprowadzi jak co roku Renata Żabicka.

Koncerty Noworoczne odbędą się w dniach 11 stycznia 2019 r. o godzinie 17:00 oraz 12 stycznia 2019 r. o godzinie 16:30 w sali widowiskowej Domu Kultury „Kosmos” w Dębicy, przy ul. L. Lisa 3.

Bezpłatne wejściówki można odebrać w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Dębicy.

Zapraszamy serdecznie wszystkich na wspaniałą muzyczną ucztę.

Miejsce Dębica