layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Rzeszów: Potańcówka Miejska dla Seniorów,

rzeszow potancowkaPrezydent Miasta Rzeszowa Tadeusz Ferenc zaprasza na grudniowy cykl Potańcówek Miejskich dla Seniorów, które odbędą się w auli Zespołu Szkół Mechanicznych w Rzeszowie. Dalsza kontynuacja inicjatywy to efekt niesłabnącego zainteresowania, związanego z popularnymi zabawami tanecznymi organizowanymi przez Rzeszowski Dom Kultury. Wstęp na imprezy jest bezpłatny.

Po wielkim sukcesie plenerowych Potańcówek Miejskich dla Seniorów, Prezydent Miasta Tadeusz Ferenc pod koniec października przeniósł popularne zabawy do szkolnej auli. Nowa formuła wydarzenia spotkała się pozytywnym przyjęciem mieszkańców, w wyniku czego dla rzeszowskich Seniorów zorganizowana została listopadowa seria zabaw tanecznych, natomiast obecnie trwają przygotowania do grudniowego cyklu imprez.

Nadchodzące Potańcówki Miejskie dla Seniorów odbędą się kolejno: 1 grudnia, 8 grudnia oraz 15 grudnia bieżącego roku w auli Zespołu Szkół Mechanicznych przy ul. Hetmańskiej 45a w Rzeszowie. Wstęp na zabawy jest bezpłatny, a rozpoczęcie każdej z edycji zaplanowane jest na godzinę 16:00. Imprezy będą mieć charakter bezalkoholowy, a w napoje i przekąski należy zaopatrzyć się we własnym zakresie.

Miejsce Rzeszów