layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Rzeszów: 093 parkrun

181102 parkrunZapraszamy na 93. spotkanie parkrun Rzeszów, które odbędzie się w sobotę niezmiennie o godz. 9:00 rano przy parku Linowym Ekspedycja na Olszynkach, ulica Szopena 35a.

Weekend zawsze warto spędzić aktywnie. Porzuć troski i zmartwienia i przyjdź do nas na parkrun aby przejść, przetruchtać lub jeśli masz ochotę przebiec 5km dystans na naszych malowniczych bulwarach. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich niezależnie od wieku i kondycji. Jeśli masz ochotę weź ze sobą kijki nordic walking, jeśli poruszasz się na wózku lub chcesz pokonać dystans z dzieckiem to zapraszamy!
Nie czas jest istotny a Twoja obecność, świetna atmosfera i możliwość nawiązania nowych znajomości a nawet przyjaźni.
parkrun to także spotkanie, które możesz spędzić jako wolontariusz pomagając nam w organizacji, do czego gorąco zachęcamy.

Udział w parkrun jest całkowicie bezpłatny na podstawie jednorazowej rejestracji w systemie. Uzyskany kod uczestnika należy wydrukować i przynieść ze sobą na parkrun w dowolnej lokalizacji na świecie i wykorzystywać go wielokrotnie.

Jednorazowa rejestracja dostępna pod adresem: https://www.parkrun.pl/rejestracja/

Jak wygląda spotkanie parkrun?

Start rozpoczynamy punktualnie o godz. 09:00 w sobotę rano, więc przyjdź nieco wcześniej. Będziesz mieć czas na wspólną rozgrzewkę oraz dyskusję z innymi uczestnikami. Bez żadnego limitu czasu pokonujemy dystans 5km w sposób na jaki mamy ochotę i możliwości. Na mecie czekają na Ciebie wolontariusze, którzy dokonują pomiaru Twojego czasu, wręczają token z numerem zajętego miejsca oraz skanują Twój kod uczestnika. Dzięki temu będziesz mieć możliwość sprawdzenia postępu wyników w systemie parkrun oraz otrzymasz ostatnie wyniki na adres poczty email. Kiedy wszyscy uczestnicy dobiegną do mety tradycyjnie wykonujemy wspólne zdjęcie.

Miejsce Rzeszów