layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Przemyśl: Pokaz Finałowy w ramach 3. Edycji Projektu Brave Kids

przemysl braveFundacja Wymiany Kulturowej toTU toTAM zaprasza na Pokaz Finałowy w ramach 3. Edycji Projektu Brave Kids w Przemyślu w dniu 29 czerwca o godz. 18.00 w Centrum Kulturalnym w Przemyślu.

Fundacja Wymiany Kulturowej toTU toTAM zaprasza na Pokaz Finałowy w ramach 3. Edycji Projektu Brave Kids w Przemyślu w dniu 29 czerwca 2018 r. o godz. 18.00.

Brave Kids jest projektem edukacyjno-artystycznym, podczas którego spotykają się dziecięce grupy artystyczne z całego świata. Różnią się doświadczeniami życiowymi, talentami artystycznymi, religiami i tradycjami. Łączą je za to chęć wspólnego tworzenia, otwartość na drugiego człowieka i niebywała umiejętność przełamywania barier i ograniczeń świata dorosłych.

Znaczącym aspektem Brave Kids jest zaangażowanie lokalnej społeczności – dzieci uczestniczące w projekcie mieszkają w domach lokalnych rodzin. Dla rodzin goszczących Brave Kids to wyjątkowa bliskość często zupełnie odmiennego świata, a także lekcja szczodrości, cierpliwości i niejednokrotnie przyjaźń na całe życie.

Podczas tych wyjątkowych kilku tygodni ogarną nas niezwykłe emocje, poczujemy entuzjazm, nauczymy się empatii, otwartości i odwagi.

Ekipa Brave Kids Przemyśl 2018:
Liderzy artystyczni - Ewa Hubar, Liako Gogidze
Zespół koordynatorski - Magdalena Pardel-Trefler, Hanna Trefler, Monika Fedyk, Ania Miśniak
Wolontariusze: Michał Kasprzyk, Kacper Kasprzyk, Dominika Kłosińska, Anna Betleja, Wiktoria Miry, Maksym Nakonieczny
Partnerzy: Centrum Kulturalne, Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK
Sponsorzy: Projekt dofinansowany ze środków Gminy Miejskiej Przemyśl oraz przez Caritas Archidiecezji Przemyskiej, Cukiernię KRUK, Infores i Transprzęt.

Magdalena Pardel-Trefler

Miejsce Przemyśl