layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Jarocin: Festiwal Muzyki Pozytywnej

jarocin fmpFESTIWAL MUZYKI POZYTYWNEJ T3 odbędzie się w dniach 29 czerwca - 1 lipca br., w Jarocinie. W programie liczne koncerty artystów identyfikujących się ze sceną chrześcijańską i twórców niosących pozytywny oraz wartościowy przekaz. Od 29 czerwca do 1 lipca na scenie zaprezentują się takie gwiazdy jak m.in: Maleo Reggae Rockers, Gospel Rain, Kamil Bednarek z zespołem oraz Muode Koty.

Jak informują organizatorzy, to festiwal który ma na celu, propagowanie najbardziej wartościowe zjawiska i trendy, pojawiające się w muzyce polskiej, nawiązującej do tradycji chrześcijańskich oraz ma przełamać uprzedzenia dotyczące tematyki poruszanej przez twórców i wykonawców.

- Wbrew powszechnie panującemu przekonaniu, że muzyka chrześcijańska poza warstwą tekstową nie wnosi w szeroko pojmowaną kulturę nic ciekawego, mamy w Polsce wielu wykonawców prezentujących głębokie treści i jednocześnie zasługujących na miano zjawisk i odkryć muzycznych, wartych nagłośnienia. Twórcy związani z tradycją chrześcijańską działają w bardzo szerokim wachlarzu stylów i brzmień – od tradycyjnych po hip-hop, muzykę elektroniczną czy heavy metal, które w pojęciu stereotypowym zupełnie nie współbrzmią z tekstami i przekazem jaki ma do zaoferowania chrześcijaństwo” – czytamy na stronie internetowej festiwalu.

Pomysłodawcami festiwalu są Bogdan Romaniuk, wicemarszałek Województwa Podkarpackiego oraz Zbigniew Walczak, wójt Gminy Jarocin.

Festiwal Muzyki Pozytywnej T3, otrzymał główne wsparcie finansowe od Narodowego Centrum Kultury w ramach programu “Kultura – Interwencje 2018″ oraz Marszałka Województwa Podkarpackiego Władysława Ortyla. Partnerami wydarzenia są Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie, Gmina Jarocin i Powiat Niżański.

Organizatorem imprezy jest Gminny Ośrodek Kultury Sportu Turystyki i Rekreacji w Jarocinie.

Szczegóły na plakacie.

http://www.ft3.pl/

Agata Piotrowska

Miejsce Jarocin