layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Krasiczyn: Święto Gminy

krasiczyn dniWójt i Rada Gminy Krasiczyn oraz Gminny Ośrodek Kultury w Krasiczynie serdecznie zapraszają na „Święto Gminy Krasiczyn”, które odbędzie się w niedzielę 24 czerwca 2018r. na boisku sportowym w Krasiczynie n/Sanem

Wspólne świętowanie rozpoczniemy o godzinie 12:00 rozgrywkami piłki nożnej tj. mecz pokazowy w kat. „trampkarz” LKS Korona Olszany -LKS Pogórze Dubiecko oraz w kat. „żak” LKS Korona Olszany -LKS Orzeł Torki.

Blok zabaw i konkursów dla najmłodszych oraz oficjalne otwarcie Święta Gminy rozpoczniemy o godzinie 15.00 .

Wśród kolejnych atrakcji nie zabraknie koncertów, występów i pokazów. Na scenie pojawią się zespoły wokalne i taneczne z „Tęczowego Przedszkola”, Przedszkola Sióstr NNP Krasiczyn, SP Olszany oraz Gminnego Ośrodka Kultury w Krasiczynie.

Około godziny 17.00 wystąpi kapela ludowa „Młoda Harta”.

Gwiazdą wieczoru będzie zespół „Wawele”, koncert rozpocznie się o godzinie 18.30, zaś po nim zapraszamy na festyn pod gwiazdami z zespołem muzycznym „Verners”.

Dodatkowymi atrakcjami będą między innymi: prezentacja sprzętu wojskowego oraz degustacja wojskowej grochówki, pokaz sprzętu pożarniczego Ochotniczej Straży Pożarnej z Krasiczyna, bezpłatne miasteczko zabaw dla dzieci a także konkursy dla dorosłych z atrakcyjnymi nagrodami do zdobycia.

Uczestników festynu, i tych dużych i małych, zachęcamy do wspólnego występu, podczas którego zaprezentujemy układ ZUMBY.

Na placu znajdować się będzie stoisko z „Jadłem wiejskim” i mała gastronomia .

Sponsorami Święta Gminy Krasiczyn, którym już dziś dziękujemy za pomoc w organizacji przedsięwzięcia są: Zakład Transportowo-Drogowy Jolanta Oleksów, Bank Spółdzielczy w Dynowie, F.H.U „Gucio” Krasiczyn ,Salon Mody Męskiej Witold Szczepański „Impresja” Krasiczyn ,Sklep i Hurtownia „Baj-Dom”„Poli-Pap” Przemyśl ,Salon kosmetyczny „Cattleya”, „Tęczowe Przedszkole”-Krasiczyn, Delikatesy „Piotruś Pan”, ,SHU „Mati” Dorota Świstak

Wszystkich Państwa gorąco zachęcamy do udziału w tym już wakacyjnym, plenerowym wydarzeniu.

Miejsce Krasiczyn