layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Ustrzyki Dolne: Wielki Piknik Rodzinny na rzecz podopiecznych "Promyka Nadziei"

ustrzyki piknik charytatywnyStowarzyszenie "Promyk Nadziei" oraz DJ Agami zapraszają na Wielki Piknik Rodzinny, podczas którego organizatorzy będą zbierać pieniądze na podopiecznych stowarzyszenia.

Podczas pikniku na uczestników czeka wiele atrakcji. W programie między innymi przejażdżki konne, pokazy walki rycerskiej, prezentacja broni przez Wojska Obrony Terytorialnej, tor łuczniczy, malowanie twarzy, pyszne jedzenie i wiele innych.

Dochód z pikniku przeznaczony będzie na Delfinoterapię  dla podopiecznych stowarzyszenia "Promyk Nadziei".

Stowarzyszenie wspiera rozwój i sprawuje codzienną opiekę nad 18 niepełnosprawnymi dziećmi. Swoją misję wypełnia już od 17 lat na końcu Polski, w Bieszczadach.

- Codziennie pokonujemy dziesiątki kilometrów dowożąc podopiecznych na wyznaczone godziny terapii. Dbamy by prowadzone formy rehabilitacji nie pokrywały się z zajęciami lekcyjnymi w szkole lub indywidualnymi w domu. Tym sposobem maksymalizujemy godziny terapeutyczne dzieci, które prowadzone są od poniedziałku do soboty włącznie. Naszym podopiecznym zapewniamy: terapię logopedyczną, rehabilitację ruchową, terapię zajęciową indywidualną i grupową oraz zabiegi masażu. Oprócz transportu podopiecznym zapewniamy też wyżywienie w naszej placówce. Od lat nasi podopieczni nie byli na wspólnych wakacjach. Chcemy zorganizować dla nich terapię, jakiej jeszcze nigdy nie doświadczyli – delfinoterapię. Wszystkie działania, które teraz podejmujemy łączą się w jeden cel – zbieranie środków na wyjazd - piszą członkowie stowarzyszenia.

Miejsce Ustrzyki Dolne