layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Rzeszów: ESK 2018 - koncert "Wysocki. Wschody i zachody"

rzeszow wschod1W ramach tegorocznej edycji ESK odbędzie się koncert „Wysocki. Wschody i zachody”, w którym z twórczością Wysockiego zmierzą się artyści młodego pokolenia: Kacper Kuszewski, Natalia Sikora, Karolina Artymowicz, Arek Kłusowski, Buslav, Jan Traczyk oraz Marcel Sabat.

23 czerwca o godzinie 19:00 na Rzeszowskim Rynku w ramach Wschodu Kultury - Europejskiego Stadionu Kultury odbędzie się koncert z piosenkami Włodzimierza Wysockiego.

Ostatni koncert z piosenkami wybitnego barda odbył się w latach 80 a występowali w nim najwybitniejsi polscy artyści m.in. Marian Opania, Marek Kondrad, Wojciech Młynarski czy Marian Opania.

Dziś repertuar ten na warsztat biora młodzi wykonawcy. W Rzeszowie zaśpiewają: Buslav, Natalia Sikora, Karolina Artymowicz, Marcel Sabat, Jan Traczyk, Kacper Kuszewski i Arek Kłusowski, który jest pomysłodawcą i współorganizatorem koncertu. Artyści pokażą się w nowej, zaskakującej odsłonie.
Towarzyszyć im będzie zespół pod kierownictwem Krzysztofa Mroziaka, który dał się poznać szerokiej publiczności podczas koncertu "Tribute to Jantar", który powstał w Rzeszowie i jako jeden z nielicznych podkarpackich projektów na stałe zagościł w repertuarze Warszawskiego Teatru Capitol oraz Palladium.

Koncerty z piosenkami Anny Jantar od 3 lat cieszą się ogromną popularnością w całej Polsce, wyprzedając największe sale koncertowe w w wielu miastach.

Koncert "Wysocki - wschody i zachody" zaskoczy na pewną swoją nowatorską formułą stylistyczną, nawiązującą do korzeni muzyki klezmerskiej.

Na Rzeszowskim Rynku usłyszymy największe szlagiery Wysockiego takie jak "Obława", "Konie" czy "Moskwa Odessa".

Miejsce Rzeszów