layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Jarosław/Tuligłowy: VII Festiwal Piosenki Religijnej

tuliglowy"Któż jak Bóg" - Wolność mają ci, których Panem jest Bóg. Drodzy, niech te słowa będą naszym mottem w przeżywaniu VII Festiwalu Piosenki Religijnej "Któż jak Bóg". Pan Bóg daje mam bardzo dużo możliwości, aby umacniać swoją wiarę, miłość i nadzieje. „Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym” – hasło obecnego roku duszpasterskiego przypomina o obecności Ducha św. w życiu człowieka, na którego natchnienia mamy się zawsze otwierać. Na natchnienia Ducha św. był otwarty św. Stanisław Kostka patron dzieci i młodzieży, którego 450 rocznicę śmierci w 18 roku życia obchodzimy 15 sierpnia 2018 r. Życie św. Stanisława Kostki, choć odległe czasowo, może inspirować także współczesną młodzież, dzieci. Święty wskazuje, jak być wiernym powołaniu wobec wielu życiowych przeciwności.
Przeżywana w tym roku 100 rocznica odzyskania Niepodległości przez naszą ojczyznę Polskę uświadamia na również fakt, że do wolności przez śmierć i Zmartywchwstanie wyswobodził nas Chrystus z niewoli grzechu, bo WOLNOŚĆ mają ci których Panem jest Bóg.

Organizując i uczestnicząc w VII Festiwalu Piosenki Religijnej „Któż jak Bóg” chciejmy podziękować Bogu za wolność, uwielbiać i wyśpiewać radość, że Bóg nas prowadzi, że nie jesteśmy sami na naszej drodze życia, że mamy naszych aniołów i świętych, którzy uczą i wspierają.

VII Festiwal Piosenki Religijnej „Któż jak Bóg” odbędzie się 16 czerwca 2018 r. – Parafia pw. św. Mikołaja Biskupa przy Sanktuarium Niepokalanej Matki Dobrej Nadziei w Tuligłowach między Jarosławem a Przemyślem, gmina Rokietnica (diecezja przemyska)

Na scenie prezentowane będą piosenki o tematyce anielskiej, powołaniowej i o świętych. Zapraszamy dzieci i młodzież do podzielenia się swoją wiarą i swoimi zdolnościami wokalnymi i muzycznymi. Konkurs odbędzie się w trzech kategoriach: soliści, schole i zespoły wokalno - instrumentalne.
Zapraszamy wszystkich którzy lubią śpiewać i grać, na Festiwal Radości z naszymi Aniołami i Świętymi którzy przypominają nam o naszym życiowym powołaniu do świętości, a przez to nadają sens i cel naszemu życiu.

Miejsce Tuligłowy