layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Sanocka Liga Szosowa w wyścigu charytatywnym

sanok wyscig10 czerwca to, oprócz Sanockiej Ligi Szosowej czasówki, piknik charytatywny organizowany przez Fundację Czas Nadziei. czasnadziei.pl zbiera pieniądze na leczenie chorych, szczególnie chorych dzieci.

Nastronie organizatora czytamy:

-Postanowiliśmy, że wspomożemy dzieło fundacji i przekażemy jej całą kwotę, jaką otrzymamy od Was w ramach opłaty za start. Opłata za start jak zwykle będzie wynosić 10 zł, ale jeżeli będziecie chcieli dorzucić coś więcej, to my ani tym bardziej Fundacja nie będzie miała nic przeciwko. Zróbcie wszystko żeby Was było jak najwięcej. Nie ważne jaki rower, ani jaka jest Twoja forma. Bierz kask, 10 zł (lub więcej) do ręki i przyjedź do naszego mobilnego biura zawodów pod Szkołą Podstawową numer 6 w Sanoku (ul. Batorego). Możecie także zapisywać się przez internet na stronie www.swr.hostmc.pl. Pamiętajcie tym razem się ścigamy i wspieramy, a Was jak zawsze wspiera SOSbike Serwis Sklep Rowerowy. Patronat medialny nad naszymi wyścigami objął eSanok.pl 

Opłata za start jak zwykle będzie wynosić 10 zł, ale jeżeli będziecie chcieli dorzucić coś więcej, to my ani tym bardziej Fundacja nie będzie miała nic przeciwko. Zróbcie wszystko, żeby Was było jak najwięcej. Nie ważne jaki rower, ani jaka jest Twoja forma. Bierz kask, 10 zł (lub więcej) do ręki i przyjedź do naszego mobilnego biura zawodów pod Szkołą Podstawową numer 6 w Sanoku (ul. Batorego).

Więcej szczegółów na plakacie oraz na stronach SWR Sanok.

Miejsce Sanok