layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Skołoszów: Agro Targi Wschód 2018 - II edycja

Agro Targi Wschód to największa wystawa rolnicza w południowo-wschodniej Polsce, tuż przy granicy z Ukrainą.

Podczas Międzynarodowej Wystawy Rolniczej Agro Targi Wschód producenci maszyn rolniczych, nawozów, nasion, środków ochrony roślin oraz przedstawiciele firm z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem zaprezentują aktualną ofertę swoich produktów. Ponadto w czasie targów odbędą się pokazy pracy maszyn w rzeczywistych warunkach polowych. Rolnicy odwiedzający Agro Targi Wschód będą mieli okazję zapoznać się z kompletną ofertą środków produkcji i usług dla rolnictwa oraz spotkać się bezpośrednio z przedstawicielami wszystkich liczących się instytucji i agencji związanych z branżą. Planowany jest także udział i dalsza współpraca z poważnymi kontrahentami z Ukrainy

Tereny wystawowe znajdują się bezpośrednio przy węźle Przemyśl autostrady A4, w odległości 20 km od największego polsko-ukraińskiego przejścia granicznego Korczowa-Krakowiec.

II edycja Agro Targów Wschód odbędzie się w dniach 9-10 czerwca 2018 roku w godzinach 9.00 - 18.00 w Skołoszowie, gmina Radymno (węzeł Przemyśl autostrady A4).

Miejsce Skołoszów/ Powiat Jarosławski