layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz wydarzeń

Rzeszów/Jasionka: Konferencja Programistyczna RZEmiosło.IT

rzeszow konferencjaJuż 26.05.2018 r. w Podkarpackim Parku Naukowo - Technologicznym Aeropolis w Jasionce grupa 250 ekspertów z branży IT będzie uczestniczyć w drugiej edycji konferencji programistycznej RZEmiosło.IT. Jest to jedyne wydarzenie w Polsce południowo-wschodniej poświęcone tematyce "Software Craftsmanship".

Prelekcje obejmujące szeroki zakres tematyczny "rzemiosła" programistycznego począwszy od aspektów projektowych po konkretne rozwiązania technologiczne wygłoszą ogólnopolskie sławy środowiska IT: Jarosław Pałka, Mariusz Gil, Szymon Warda, Konrad Kaplita, Piotr Stapp, Jakub Mrugalski oraz Maciej Aniserowicz.

Majowa konferencja RZEmiosło.IT to kontynuacja cyklu branżowych spotkań w regionie. Zeszłoroczny sukces "RZEmiosła.IT" przerósł oczekiwania organizatorów, a pozytywny feedback ze strony prelegentów oraz uczestników utwierdziły inicjatorów konferencji: członków rzeszowskich grup programistycznych Rg-dev oraz RRUG, o potrzebie tego typu spotkań wśród prężnie działającej i stale rozwijającej się społeczności IT na Podkarpaciu.

Organizatorzy „RZEmiosła.IT" serdecznie zapraszają wszystkich praktyków programowania z całej Polski zapowiadając kolejną dawkę technicznej wiedzy oraz niezapomnianą atmosferę. Na tegoroczną edycję zaplanowanych jest wiele niespodzianek, a szczegóły znajdują się na stronie internetowej konferencji: rzemioslo.it.

2. RZEmiosło.IT po raz drugi w Rzeszowie

RZEmiosło.IT to wyjątkowe wydarzenie w branży IT – jest jedyną konferencją w Polsce południowo-wschodniej poświęconą tematyce "Software Craftsmanship".

26.05.2018 grupa 250 uczestników z całego regionu spotka się w Podkarpackim Parku Naukowo - Technologicznym Aeropolis w Jasionce, aby wysłuchać najlepszych prelegentów ze środowiska IT: Jarosława Pałkę, Mariusza Gila, Szymona Wardę, Konrada Kaplitę, Piotra Stapp, Jakuba Mrugalskiego oraz Macieja Aniserowicza.

Organizatorzy „RZEmiosła.IT” – członkowie rzeszowskich grup programistycznych: Rg-dev oraz RRUG wychodzą z założenia, że nowe technologie pojawiają się i znikają, dlatego warto inwestować we własne programistyczne „rzemiosło”, w warsztat, który zawsze będzie aktualny, niezależnie od aktualnych trendów.

RZEmiosło.IT to technologicznie agnostyczne spotkanie – nie skupiające się na konkretnych frameworkach ani językach programowania. Zamiast tego zapewniona będzie duża dawka dobrych praktyk, wzorców, metodologii i architektur złożonych systemów informatycznych. A wzajemna wymiana doświadczeń na pewno zainspiruje każdego programistę do znalezienia nowych rozwiązań w swojej codziennej pracy.

Szczegółowy program, który zaciekawi każdego praktyka programowania znajduje się na stronie internetowej konferencji: rzemioslo.it.

Miejsce Podkarpacki Park Naukowo - Technologiczny Aeropolis w Jasionce