layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Agroturystyka

 
 
Kiedy zmęczenie rytmem miast dużych i tych małych też stanie się nazbyt dotkliwe, a wszelkie sposoby relaksowania się na miejscu zawiodą, to znak, że należy zmienić otoczenie i zamienić je na kawałek innego świata, który bez wątpienia dostępny jest w gospodarstwie agroturytycznym. Aby był to jednak wypoczynek wspominany jeszcze długo po zakończeniu urlopu i w pełni zrekonstruował siły witalne, warto wybrać się do gospodarstwa agroturystycznego w Podkarpackiem. Bo tutaj z jednej strony oczekuje na spragnionych spokoju rodzinna, wręcz domowa atmosfera za w sumie niewielkie pieniądze i z dużym ładunkiem różnego rodzaju atrakcji, z drugiej zaś nieskażona przyroda i wyjątkowe w skali kraju bogactwo kulturowe.
 
Często wieloletnie doświadczenie gospodarzy w przyjmowaniu gości z bardzo różnorodnymi wymaganiami gwarantuje komfort pobytu i spełnienie indywidualnych oczekiwań. A przy tym można co nieco dowiedzieć się o specyfice życia na wsi, „poobcować” z przyrodą, zaczerpnąć garść informacji o danej miejscowości czy regionie. Można także np. pobawić się w rękodzielnika i nauczyć się robić bibułkowe kwiaty, tkać kilimy czy lepić gliniane garnki. Można również poznać smak regionalnych potraw, ale i tajniki ich przygotowania. Można wreszcie powędkować czy nauczyć się jeździć konno.
To wszystko, ale i wiele innych miłych niespodzianek czeka na miłośników wypoczynku w gospodarstwach wiejskich w Podkarpackiem.
 
Wszelkie informacje na temat działalności agroturystycznej można uzyskać w Podkarpackim Ośrodku Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Boguchwale, ul. Tkaczowa 146, tel. 17 87 01 556, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., http://www.podrb.pl/agroturystyka.html

Rekomandowane kwatery i noclegi agroturystyczne można znaleźć na stronie: http://www.agroturystyka.pl/

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń