layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Otwarte imprezy sylwestrowe w Podkarpackim

rzeszow sylwester1SYLWESTER 2019. Jak Sylwestra będą obchodzić poszczególne podkarpackie miasta i miasteczka? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie tutaj.

Rzeszów

Rzeszowski Sylwester pod gwiazdami

Impreza sylwestrowa rozpocznie się 31 grudnia o 20:30 na rzeszowskim Rynku. Już na samym początku publiczność rozkołysze znany nie tylko fanom muzyki reggae niepowtarzalny Mesajah.

Następnie na scenie pojawi się gwiazda młodego pokolenia – charyzmatyczny Adamo RUDNIK, którego wszyscy doskonale kojarzą z głośnego hitu „ Zawsze co celu!”.

Nowy Rok powitamy przy rockowych przebojach legendarnej grupy Lady Pank. Wszyscy artyści zagrają w 100 procentach na żywo!

Tradycyjnie, kilka minut przed północą, życzenia mieszkańcom Rzeszowa złoży prezydent miasta - Tadeusz Ferenc. Noworoczną imprezę uświetni również spektakularny pokaz laserów.

Wyjątkowy koncert otworzy o 20:30 niesamowity Mesajah - wokalista, autor tekstów, producent, kompozytor, jedna z ważniejszych postaci współczesnej polskiej muzyki reggae. Mesajah jest autorem zupełnie nowej jakości na polskiej scenie muzycznej. Energia towarzysząca jego występom jest tak niesamowita, że publiczność na koncertach bawi się aż do ostatniego dźwięku. Te zdolności, niepowtarzalna barwa głosu i wielka przebojowość zapewniły mu możliwość występów na najważniejszych imprezach muzycznych, takich jak One Love Sound Fest , Ostróda Reggae Festival, Regałowisko, Reggaeland i wielu innych. Otwierał koncerty dla takich artystów, jak: Gentleman, Shaggy, Sizzla, Junior Kelly, Stephen Marley, Wu Tang Clan, Anthony B czy Alborosie. Podczas imprezy sylwestrowej artysta wykona swoje największe hity, wśród których usłyszymy m.in.: „Szukając szczęścia”, „Każdego dnia” czy „Lepszą połowę”.

Kolejną gwiazdą Sylwestra w Rzeszowie będzie niezwykły Adamo RUDNIK, który jest doskonale znany, jako gwiazda najlepszego przekazu! Kilka lat temu Adamo RUDNIK osiągnął szereg sukcesów stając się rozpoznawalnym artystą młodego pokolenia, niosącym za pośrednictwem swojej twórczości pozytywny przekaz. Nagrany przez Adamo RUDNIKa i jego kolegów singiel „Zawsze do celu” osiągnął poziom sprzedaży złotego krążka i otrzymał m.in. nagrodę specjalną w Operze Leśnej w Sopocie podczas koncertu „Radiowy Przebój Roku — Super Hit FM”. Dla Adamo to wciąż mało! Artysta szykuje się do wydania płyty z wybuchową mieszanką popu, ska, reggae, funky i oczywiście rapu, a że „Zmierza zawsze do celu”, to pewnie i tym razem go osiągnie! Utwory z nowej płyty Adamo RUDNIKa usłyszymy już podczas Sylwestra na rzeszowskim rynku.

Kulminacją noworocznej imprezy będzie koncert legendarnej grupy Lady Pank - jednego z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych polskich zespołów rockowych. Lady Pank powstał we Wrocławiu w 1981 roku z inicjatywy gitarzysty i kompozytora, Jana Borysewicza, związanego wcześniej z grupą Budka Suflera oraz Andrzeja Mogielnickiego – głównego autora tekstów. Wokalistą grupy został wkrótce Janusz Panasewicz. Pierwszy długogrający album zespołu zatytułowany "Lady Pank" (1983) rozszedł się w ponad milionowym nakładzie i do dziś pozostaje jedną z najważniejszych płyt w historii polskiej muzyki rozrywkowej. Zespół dorobił się imponującej dyskografii, na którą składa się około trzydziestu płyt (nie licząc reedycji) oraz kilkaset utworów, wśród których znajdują się takie nieśmiertelne przeboje, jak: „Mniej niż zero”, „Fabryka małp” i „Tańcz głupia, tańcz" , które oczywiście usłyszymy na żywo podczas Sylwestra w Rzeszowie.

Potańcówka Sylwestrowa dla Seniorów

Prezydent Miasta Rzeszowa dr h.c. Tadeusz Ferenc zaprasza na Potańcówkę Sylwestrową dla Seniorów, która odbędzie się 31 grudnia 2019 roku w auli Zespołu Szkół Mechanicznych w Rzeszowie. Impreza rozpocznie się o godzinie 19:00 i wspólna zabawa potrwa do godziny 02:00. Liczba dostępnych miejsc jest ograniczona, a wstęp na zabawę odbywa się wyłącznie na podstawie bezpłatnych zaproszeń. Więcej informacji na temat imprezy można uzyskać pod numerem telefonu 17 748 39 50 oraz na stronie internetowej www.rdk.rzeszow.pl.

Sylwester w Teatrze Przedmieście

Teatr Przedmieście w Rzeszowie przy ulicy Reformackiej 4 zaprasza serdecznie zaprasza od godziny 18.00 na spektakl sylwestrowy "KRONIKI PODWÓRKOWE", reż. Aneta Adamska z lampką szampana. Koszt 50 zł/osoba. 

http://www.teatrprzedmiescie.pl/


Lesko

Lesko zaprasza do przywitania Nowego Roku 2020 na leskim rynku. Ma tam się odbyć największa plenerowa imprezie w Bieszczadach, przy największych przebojach MAANAM-u, bo rock and roll jest ciągle żywy!

Start już o godzinie 20:00 z atrakcjami dla najmłodszych. Dzieci zabawią znane i lubiane postacie z bajek - jakie? Niech zostanie to niespodzianką.

Tego wieczoru będzie naprawdę gorąco. Widowiskowy pokaz przy elektryzującej muzyce da Teatr Ognia „Arche”, który rozgrzeje publiczność i wprowadzi w nastrój zabawy z tegoroczną gwiazdą sylwestrowej nocy - zespołem „exMaanam”.

lesko sylwester


Przemyśl

Prezydent Miasta Przemyśla zaprasza na wieczór sylwestrowy!
Stok Narciarski - startujemy o godz. 9:00
Sylwestrowa jazda z muzyką i DJ'em, ognisko z kiełbaskami, konkursy z nagrodami!

Rynek starego miasta - startujemy o godz. 21:30

w programie: Koncert zespołu MUS, gwiazda wieczoru zespół ŁZY, życzenia Prezydenta Miasta Przemyśla, pokaz iluminacji pirotechnicznej, ŁZY na bis!

przemysl sylwester


 Sanok

Burmistrz Miasta Sanoka zaprasza mieszkańców i gości na Sylwestra na sanockim rynku. W tym roku sanoczanie będą bawić się przy dźwiękach największych hitów od lat 80. do czasów współczesnych.

Zagrają dla Was: dj. ChedeRac, Prykson Fisk Beatboxer i dj Bulb.

Impreza rozpocznie się 31. grudnia o godz. 22.00, ale już od 20.00 z głośników popłyną pierwsze dźwięki.

sylwester sanok

Pozostałe imprezy:


Cisna: zabawa sylwetrowa 2019

Dębica: Sylwester 2019

Polańczyk: Laserowy sylwester 

Stalowa Wola: Sylwester 2019 

Tarnobrzeg: Sylwester 2019    Kalendarz wydarzeń

Wrzesień 2020
P W Ś C Pt S N
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4