layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

„Stacja Natura Dzień” przy fontannie multimedialnej w Rzeszowie

rzeszow piknikJak lepiej zadbać o swoje zdrowie i środowisko naturalne, o zdrową równowagę między pracą a życiem rodzinnym? Jak radzić sobie ze stresem? Na te pytania odpowiedzą eksperci podczas niezwykłego wydarzenia „Stacja Natura Dzień”, które odbędzie się w niedzielę (17 września) na placu przy fontannie multimedialnej oraz w I LO w Rzeszowie.

Podczas imprezy będzie można wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez coachów i dietetyków, poćwiczyć jogę, posmakować zdrowych i ekologicznych potraw, dowiedzieć się więcej zarówno o naturalnych kosmetykach, jak o i samochodach hybrydowych oraz elektrycznych (będzie również możliwość przejechania się takimi pojazdami).

Na miejscu można będzie także nabyć wyroby rękodzieła i spotkać się z lokalnymi rzemieślnikami, dowiedzieć się więcej o miejskim pszczelarstwie i upcyclingu (przetwarzaniu śmieci). Nie zabraknie również atrakcji dla dzieci. Impreza rozpocznie się o godzinie 11:00, a potrwa do 22:00. Poprowadzi ją znany i lubiany prezenter telewizji TVN Tomasz Zubilewicz.

Większość wydarzeń będzie odbywała się na placu przy fontannie multimedialnej i alei Lubomirskich, a niektóre warsztaty w I LO. Wstęp jest wolny, z wyjątkiem warsztatów Moniki Gubernat-Pieniążek i Anny Górskiej (cena 20 zł, obowiązują wcześniejsze zapisy.)

Organizatorem „Stacji” jest firma ProAktyw.

PROGRAM IMPREZY

WARSZTATY (rezerwacja miejsc):

– godz. 14.00 – 16.00, sala w I LO – „Motywacja w odchudzaniu. Ludzie wierzą w duchy, a ty nie możesz uwierzyć w siebie? Jak zrobić pierwszy krok w kierunku zmiany swojego samopoczucia i wyglądu” – Monika Gubernat-Pieniążek (coach zdrowia)

– godz. 16.00 – 18.00, sala w I LO – „Stres może pracować na Twoją korzyść. Jak dobrze wykorzystać stres?”, Anna Górska (trener biznesu)

Udział w warsztatach Moniki Gubernat – Pieniążek i Anny Górskiej wymaga zapisów i jest płatny – 20 zł/1 osoba/ 1 warsztat. Zapisy na warsztat/y: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Pieniądze należy wpłacić na konto Alior Bank: 89 2490 0005 0000 4500 7693 4229, Firma ProAktyw. W tytule należy wpisać nazwę wybranego warsztatu/ów oraz własne imię i nazwisko.

MIASTECZKO ZDROWIA I URODY

– porady dietetyczek

– pomiar ciśnienia tętniczego i poziomu cukru we krwi

– analiza składu ciała

– badania skóry twarzy i głowy

EKO JARMARK – MOŻESZ POSMAKOWAĆ... MOŻESZ KUPIĆ!

– zdrowa żywność, regionalni dostawcy

– food trucki z jedzeniem z naturalnych, wartościowych produktów

– ubrania i akcesoria vintage,

– naturalne kosmetyki

– regionalni rzemieślnicy

– rękodzieło

ROZMOWY Z EKSPERTAMI/PANELE TEMATYCZNE

– warsztaty z jogi – każdy z uczestników będzie mógł poćwiczyć jogę

– Marek Barzyk, podkarpacki miód – „Pszczoła w mieście”

– „Śmieci na nowo” – warsztaty z upcyclingu dla dzieci i dorosłych

– warsztaty darmowego makijażu

STREFA EKOMOTO

– samochody hybrydowe i elektryczne m. in. BMW i Hyundai – możliwość przetestowania samochodu w trakcie jazd próbnychKalendarz wydarzeń

Styczeń 2019
P W Ś C Pt S N
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3