layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Wybierz najlepsze rzeszowskie restauracje i zjedz za pół ceny – rozpoczyna się plebiscyt „Korona Smakosza”

140610 korona„Korona Smakosza" to ogólnopolski plebiscyt, który po raz kolejny zawita do Rzeszowa. Już w najbliższy weekend mieszkańcy i turyści będą mogli wybrać najlepsze restauracje, kawiarnie i bary, oraz przyznać im statuetki „Korony Smakosza". Akcja objęta jest patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa Tadeusza Ferenca. Organizatorem wydarzenia jest firma MAKRO.

„Korona Smakosza" cieszy się prestiżem zarówno wśród mieszkańców, jak i właścicieli punktów gastronomicznych. Atutem plebiscytu jest oddanie głosu w ręce klientów oraz promocja lokalnych restauracji, kawiarni i pubów.

Zasady „Korony Smakosza"

„Korona Smakosza" odbywa się w wybrany weekend, w Rzeszowie będzie to 14-15 czerwca br. Mieszkańcy i turyści będą mogli ocenić restauracje w 10 kategoriach:

1. Smak potrawy
2. Wystrój lokalu
3. Jakość obsługi
4. Atmosfera
5. Lokal na spotkanie z przyjaciółmi
6. Lokal na rodzinny obiad
7. Lokal na romantyczny wieczór
8. Lokal na lunch
9. Lokal z najlepszą relacją ceny do jakości
10. Lokal z najlepszym daniem regionalnym

O zwycięstwie zadecydują wyłącznie głosy klientów. Lokal, który otrzyma w danej kategorii najwyższą średnią ocen zdobędzie „Koronę Smakosza" oraz bon na zakupy w hali MAKRO.

Zagłosuj i wygraj

Atrakcyjne nagrody rzeczowe czekają również na osoby, które zagłosują w plebiscycie. Głosowanie jest proste – w każdym lokalu biorącym udział w konkursie znajdują się ankiety, na których można przyznać od jednej do pięciu koron we wspomnianych dziesięciu kategoriach. Ponadto osoby, które na ankiecie najciekawiej dokończą zdanie „Polecę ten lokal znajomym, ponieważ..." mają szansę otrzymać atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Zjedz za pół ceny

W ramach plebiscytu odbędzie się akcja „Weekend za pół ceny". Każdy lokal biorący udział w „Koronie Smakosza" przygotuje specjalną ofertę cenową (50% zniżki) na minimum 3 dania ze swojego stałego menu. To idealna okazja, by poznać nowe miejsca i smaki.
Listę lokali można znaleźć na stronie: http://www.koronasmakosza.pl

Weekend za pół ceny w Muzeum Dobranocek w Rzeszowie

Do akcji „Weekend w Rzeszowie za pół ceny" włączy się również Muzeum Dobranocek. W sobotę 14 czerwca Muzeum będzie można zwiedzić bezpłatnie zaś w niedzielę bilety będą o połowę tańsze.

W sali projekcyjnej będzie można oglądać pokazy kultowych polskich dobranocek: m.in.: „Jacek i Agatka", „Gąska Balbinka" „Miś Uszatek", „Reksio", „Gucio i Cezar", ,„Pomysłowy Dobromir", „W wiklinowej zatoce", „Porwanie Baltazara Gąbki", „Pampalini łowca zwierząt", Tajemnice szyfru marabuta" oraz przygody innych dobranockowych bohaterów.
Goście muzeum będą także mogli narysować swoich ulubionych bohaterów dobranocek na panelu wielkoformatowym, a także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie jako Miś Uszatek.
W czasie weekendu będzie prowadzona zbiórka pamiątek z dawnych dobranocek: starych filmów, plakatów, kadrów z filmów, wydawnictw książkowych i prasowych, figurek, znaczków i kart pocztowych, zabawek, przypinek, przedmiotów codziennego użytku i innych przedmiotów z wizerunkami bohaterów polskich i zagranicznych dobranocek.

 Kalendarz wydarzeń

Październik 2019
P W Ś C Pt S N
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3