layout-wrota-lipiec2014-tlo-turyst

turystyka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

HBO szuka statystów. Ruszają zdjęcia do 3. sezonu „Watahy”

190123 watahaJuż w lutym ruszą zdjęcia do 3. sezonu popularnego serialu, którego akcja toczy się w Bieszczadach „Wataha”. Poszukiwani są statyści w każdym wieku, również dzieci o egzotycznej urodzie.

Pod koniec ubiegłego roku HBO potwierdziło rozpoczęcie przygotowań do 3. sezonu „Watahy”. Na nasze ekrany znów wrócą: Leszek Lichota, Aleksandra Popławska, Andrzej Zieliński, Dagmara Bąk, Maciej Mikołajczyk, Jacek Lenartowicz, Jarosław Boberek, Mariusz Saniternik, Andrzej Konopka i Piotr Żurawski.

- Granica między Ukrainą a Polską, a tym samym Unią Europejską ciągle nas inspiruje, a nasze Bieszczady są po prostu piękne i fascynujące. Wracamy w tam, bo gdzie jak nie w Bieszczadach można nakręcić trzeci sezon „Watahy”. Będzie niebezpiecznie, mrocznie i nieprzewidywalnie. Przed nami kilka miesięcy ciężkiej pracy – mówi w rozmowie z „Telemagazynem” Bogumił Lipski, producent Watahy z ramienia HBO.

Natomiast Johnathan Young, VP Original Programming and Production z HBO Central Europe w rozmowie z Telemagazynem dodaje: - Cieszymy się, że możemy powrócić do wyjątkowej scenerii Bieszczad, by zrealizować kolejny sezon jednego z naszych najbardziej popularnych seriali. Jak udowodniły poprzednie sezony „Watahy” oraz nasz najnowszy polski serial „Ślepnąc od świateł” jest zapotrzebowanie na polskie produkcje nie tylko na lokalnym rynku, ale również w Europie Środkowej i poza nią.

Za scenariusz trzeciego sezonu „Watahy” odpowiadają Piotr Szymanek (head writer), Katarzyna Tybinka oraz Marta Szymanek. Producentami ze strony HBO Polska są Bogumił Lipski i Izabela Łopuch (executive producer). Producentem nadzorującym z ramienia HBO Europe jest Johnathan Young. Producentem ze strony ATM GRUPA jest Andrzej Muszyński. Oba dotychczasowe sezony „Watahy” można oglądać w HBO GO.

Ruszają castingi

Informację o tym, że ruszają castingi, potwierdziła też agencja Stars Impresariat. „Auuu ten #weekend nie mógł się zacząć lepiej! W nagraniach kolejnego sezonu WATAHY, czyli najchętniej oglądanego serialu #HBO, wezmą udział statyści i epizodyści #STARS Impresariatu! Na początek zapisujemy chętnych (w każdym wieku!) z okolic Bieszczadów!
Jeśli chcecie wziąć udział w nagraniach, prześlijcie aktualne zdjęcie, nr telefonu, imię i nazwisko oraz miejscowość zamieszkania na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.” - poinformowali na swojej stronie Facebookowej.

Okazuje się jednak, że do 3. sezonu „Watahy” poszukiwani są nie tylko dorośli. Stars Impresariat, poszukuje też dzieci o egzotycznej urodzie. Dziewczynek i chłopców, w wieku 3-13 lat, tylko z województw małopolskiego i podkarpackiego.

Zgłoszenia [imię i nazwisko dziecka i rodzica, numer kontaktowy, wiek i aktualne zdjęcia + miasto zamieszkania] można wysyłać na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zdjęcia 17 lutego w Bieszczadach!

FOT. MATERIAŁY PRASOWE HBO POLSKA

Źródło:Gazeta BieszczadzkaKalendarz wydarzeń

Lipiec 2020
P W Ś C Pt S N
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2